تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

 

 
  جستجوی پیشرفته مطالب: صفحه نخست
 
 


 
گزیده ای از مقالات پربازدید سایت
 
   

دانلود رایگان تحقیق پیاده سازی سیستم تحلیل برخط و نمودارهای مربوطه

ايجاد اتصال به منبع داده يک منبع داده شامل اطلاعات مورد نياز برای دسترسی به داده‌های منبع برای يک شیء است. چرا؟ قبل از کار ‌کردن باAnalysis Manager بايد اول به منبع داده‌های خود درODBC Data Source Administrator متصل شويد. 1-2- تنظيم نام منبع داده سيستم (DSN) در ويندوز NT: درcontrol panel بر روی Data Source (ODBC) administrative tools دو بار کليک کنيد‌. در ويندوز 2000 :در control panel بر روی administrative tools دو بار کليک کنيد و بعد بر روی Data Source (ODBC) administrative tools دو بار کليک کنيد. در برگه system DSN‌، دکمه Add را کليک کنيد. Microsoft Access Driver (*.mdb) را انتخاب کنيد و بعد finish را کليک کنيد. در کادر Data source name، نام مورد نظر خود را (مثلاً Tutorial ) و در کادر Database، نام پايگاه داده مورد نظر (مثلا select ( را وارد کنيد. در کادر محاوره‌ای select database، پايگاه داده مورد نظر خود را انتخاب کنيد برای کار کردن با يک مدل آماده SQL آدرسC:\Program Files\Microsoft Analysis Services\Samples را وارد کرده و بعد بر روی گزينه foodmart2000.mdb کليک کرده و کليد ok را فشار می‌دهيد. در کادر محاوره‌ای ODBC Microsoft Access Setup‌، گزينه ok را انتخاب کنيد. در کادر محاوره‌ای ODBC Data Source Administrator، گزينه ok را انتخاب کنيد. توجه در صورتی که می‌خواهيد از پايگاه داده SQL استفاده کنيد مراحل بايد به اين ترتيب دنبال شوند : در ويندوز NT : از دکمه start‌، از setting‌، control panel را انتخاب کنيد‌ و بعد بر روی Data Source (ODBC) Administrative tools دو بار کليک کنيد‌.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق مفاهیم ویژوال بیسیک

مفاهیم ویژوال بیسیک ویژوال بیسیک به شما این امکان رو می ده که یک برنامه تحت ویندوز رو، تنها با کشیدن و انداختن چند کنترل بر روی فرمی که از پیش برای شما آماده شده، و تنها با نوشتن چند قطعه کد کوچک برای کارهایی که از ویژوال بیسیک می خواهید انجام بده، بسازید. خوب، از این بهتر دیگه چی می خواید؟ حالا شاید این سوال برای شما پیش بیاد که کنترل اصلاً چیه؟ ببینید، به هر شیئی که شما می تونید روی فرم قرار بدید و از اون برای پیشبرد کارهاتون استفاده کنید، کنترل میگن(البته در سطح خیلی پایین شرح دادم، امیدوارم که خوب منظورم رو فهمیده باشید). مثلاً می تونید برای ویژوال بیسیک معین کنید که وقتی که مثلاً روی یک دکمه فرمان (Comman Button) کلیک میشه، چه کاری رو انجام بده. به زبان ساده تر، به اشیائی که شما اغلب تو محیط ویندوز می بینید، مثل دکمه ها، منو ها، جعبه متن ها(تکست باکس ها) و ... کنترل می گن. کنترل ها، در ویژوال بیسیک، دو گونه هستند، 1- کنترل هایی که در زمان اجرا قابل روئیت هستن (Visual Controls)، و کنترل هایی که روی فرم قرار داده می شن ولی قابل دیدار نیستن و فقط تاثیر اون ها بر برنامه دیده میشه

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق مدار منبع تغذيه براي يك ماشين چاپ

چكيده : يك منبع تغذيه براي استفاده در يك پرينتر يك جريان پيشرونده كوچك با يك امپرانس تحويلي فزاينده را فراهم مي كند . بخش جريان مرجع rc يك ولتاژ vr كه دال بر جریان مرجع Ia از جريان خروجي I out منبع تغذيه ps است را تنظيم مي كند . يك منبع ولتاژ v6 ولتاژ خروجي V out منبع تغزيه ps را مي سازد . يك مانيتور ولتاژ vm،ولتاز خروجي را براي ساختن يك سيگنال ولتاژ مونيتور شده براي قسمت عملياتي E ، باز بيني مي كند . قسمت عملياتي E ، يك مقدار تصحيح شده اي از جريان خروجي I out در مبناي ولتاژ Vr و سيگنال ولتاژ مونيتور شده Vm ، تعيين مي كند . همانطور كه شيگنالهاي ولتاژ مونيتور شده Vm زياد مي شود مقدار تصحيح شده بطور پشيرونده اي كوچك مي شود . يك كنترل كننده جريان (C) منبع ولتاژ V6 را كنترل مي كند كه مطابق با نتيجه عمليات كه از قسمت عملياتي نتيجه مي شود ، است . بنابراين غلطك جابجايي با يك جريان بسيار كوچك در يك امپرانس غلطك فزاينده تغذيه مي شود اما همچنين ولتاژ بسيار زياد با امپرانس غلطك فزاينده بار گذاری ميشود .

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق طراحي وب سايت فروش کتاب

چکيده سيستمي که به توضيح آن مي پردازيم طراحي وب سايت فروش کتاب مي باشد . اين سيستم تحت vbطراحي شده و در آن از زبانهاي VB ، Access استفاده کرده ايم . در وب سايت فروش کتاب بازديدکنندگان مي توانند کتاب مورد نظر خود را با استفاده از سيستم جستجو يا جستجوي پيشرفته و يا از منوي موجود در صفحه اصلي انتخاب نموده و جهت خريد کتاب پس از عضويت در سايت و تعيين نحوه ارسال کتاب و پرداخت وجه ، مراحل خريد را تکميل نمايند . همچنين در اين وب سايت اين امکان براي کاربران عضو سايت فراهم است که کتاب يا کتابهاي فروشي خود را به مدير سايت معرفي کنند و مديريت پس از بررسي کتاب معرفي شده نتيجه بررسي را به کاربر اعلام نمايد و در صورت تاييد کتاب آن را جهت فروش در بانک کتابهاي موجود در سايت قرار دهد .

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق نرم افزار Virtual pc

مقدمه: کامپيوتر مجازي اصولاً به کامپيوتري گفته مي‌شود که سخت افزارهاي آن توسط نرم‌افزار شبيه‌سازي شده باشد. نرم‌افزارPC Virtual محصول شرکت Microsoft مي‌باشد و نرم‌افزاري توانمند در زمينه، ساخت کامپيوتر مجازي مي‌باشد. اين نرم‌افزار به شما امکان مي‌دهد تا هر تعداد کامپيوتر مجازي که مايليد بسازيد و آن‌ها را تک تک يا حتي با هم اجرا کنيد. آخرين نسخه اين نرم‌افزار در حال حاضر Virtual pc 2004 sp1 براي سيستم عاملWindows مي‌باشد و خوشبختانه اين نرم افزار از جولاي 2006 توسط شرکت مايکروسافت به صورت رايگان ارائه مي‌شود و با مراجعه به آدرس http://www.microsoft.com/virtualpc نسخه Full اين نرم افزار را به صورت رايگان مي‌توانيد دانلود کنيد.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق مفاهيم شبكه هاي Bluetooth

صنعت IT در جهان از سال ۲۰۰۰ به بعد تحولات بسيارى را به خود ديده است. هر روزه مردم با يك تكنولوژى جديد روبه رو مى شوند و دنياى پيچيده و پيشرفته امروزى مردم را وادار به حركت مى كند. اما سرعت اين حركت به قدرى زياد است كه حتى متخصصين IT را هم به تعجب واداشته است. با ايجاد هر تكنولوژى مردم مشتاق شده تا با آن آشنا شوند ولى بلافاصله تكنولوژى پيشرفته ديگرى متولد مى شود. يكى از اين تكنولوژى ها، Bluetooth است كه به ارتباط بى سيم با برد كوتاه مربوط مى شود. تكنولوژي Bluetooth استانداردي است كه ارتباط بي سيم در فواصل كوتاه را براي گسترة وسيعي از ابزارها شامل كامپيوترهاي روميزي، Laptop، PDA، موبايل، دوربين ديجيتال، چاپگر، صفحه كليد و حتي موس را ممكن مي سازد. بيش از 250 ميليون ابزار Bluetooth در حال حاضر در دنيا استفاده مي شود و پيش بيني مي شود تا دو سال آينده اين تعداد به بيش از يك بيليون افزايش يابد.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق جرايم كامپيوتري

مقدمه جرايم پيشرفته، رفتار ساختارهاي مجرمانه است كه بر مبناي اصول و شيوه هاي مورد قبول اين شبكه ها و به منظور دستيابي به اهداف و منافع خاص خود- عمدتاً كسب سودهاي سرشار و بادآورده- مرتكب ميشوند. امروزه تحولات عميقي كه در عرصه هاي مختلف سياسي، اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و حقوقي رخ داده است موجب شيوع سازمان هايي گرديده است كه كم و بيش از ساختارهايي همانند شركت هاي قانوني بزرگ و موفق جهان برخوردار هستند، اما به دليل نا مشروع بودن و پرداختن به فعاليت هاي مجرمانه از آنها به عنوان سازمان هاي بزهكار ياد ميشود.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق نقش کامپيوتر در زندگي بشر

بیل گیتس ، رییس شرکت مایکروسافت در یکی از کتاب هایش می نویسد : نقش رایانه در زندگی بشر شگفت انگیز است . ولی مهم این است که رایانه درزمره ارزش های انسانی تعریف شود . به عنوان پدر یا فرزند. در سال 1999 وقتی سران کشورهای صنعتی در مجمع گروه 8 ، در اجلاس اوکیناوا برای بررسی بخشودگی بدهی برخی از کشورهای جهان سوم گرد هم آمدند و کاهش شکاف دیجیتالی به این کشورها ICT توسعه برای به جای بخشودگی ، مبلغی را اختصاص دادند . برخی از کشورها در واکنش به این اقدام ، رایانه ها را به آتش کشیدند و شعار بشریت به نان نیاز دارد نه رایانه را سر دادند . این گونه مسایل ، ذهن برنامه ریزان کشورهای مختلف - چه توسعه یافته و چه در حال توسعه - را به خود مشغول کرده است که به کدام یک از این شکاف ها باید اولویت داد و آیا اساسا ابزاری است که باید از ان ICT می تواند چالش فقر را از سر راه بردارد ؟ و یا اینکه استفاده ابزاری کرد . بدیهی است که با یک ابزار نمی توان مشکلات جهان را حل کرد.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق سینما (گرافیک متحرک)

پیشگفتار (مقدمه) سینما در آغاز پیدایش خود به عنوان هنری فراگیر که امکانات دیگر هنرها را یکجا در خود گرد آورده مورد توجه روزافزون قرار گرفته . ادامه رشد این هنر – صنعت به ناچار تقسیم کار پیچیده ای را پیش آورده. اگر در نخستین دهه ها همین سده سینماگری چون چاپلین می توانست فیلمنامه نویس ، کارگردان ، طراح صحنه ، بازیگر ، تدوینگر و حتی آهنگساز فیلم های خود باشد. در زمان ما رشد فن شناسی فیلم هم پای تکامل شیوه های بیان تصویری ، تا بدان جا پیش رفته است که یافتن مهارت و تسلط بر یکایک اجزاء فنی و مراحل اجرایی آن نیاز به سال ها آموزش دارد.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق مانیتورهای LCD

مانيتور يكي از عناصر سخت افزاري مهم در كامپيوتر است كه از آن بعنوان دستگاه استاندارد خروجي و در جهت نمايش اطلاعات استفاده مي گردد. تمامي كاربران كامپيوتر بمنظور مشاهده خروجي مناسب، نيازمند استفاده از يك مانيتور مطلوب مي باشند. انتخاب يك مانيتور به عوامل متفاوتي نظير مشخصات فني و نوع كاربرد آن بستگي دارد. اولين نمايشگرها (مانيتورهاي مبتني بر متن) بمنظور استفاده در كامپيوترهاي شخصي در سال 1970 ارائه گرديدند. از سال 1970 تاكنون مدل هاي متفاوتي از مانتيتورها با بهره گيري از تكنولوژي هاي متفاوت و ارائه قابليت هاي مختلف، توليد و عرضه شده اند. مانيتورهاي (CRT (Cathod Ray Tube و مدل هاي متفاوت (LCD (Liquid Crystal display، نمونه هائي از مانيتورهاي ارائه شده طي ساليان گذشته و اخير مي باشند.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق نكات مفيد براي كار در محيط دلفي

1=1 تاریخچه زبان دلفی دلفی در واقع یک کامپایلر پاسکال است. دلفی 6 نسل جدید کامپایلر های پاسکال است که شرکت Borland از زمان ایجاد اولین نسخه پاسکال توسط Andres Hejlsberg در 15 سال پیش به بازار عرضه کرد. برنامه نویسی به زبان پاسکال در سالیان سال از استواری و ثبات، زیبایی و ظرافت و البته سرعت بالای کامپایل سود برده است. دلفی هم از این قاعده مستثنی نیست. کامپایلر دلفی ترکیبی از بیش از یک دهه تجربه طراحی کامپایلر پاسکال و معماری بهبود یافته کامپایلر های 32 بیتی است. اگرچه قابلیت های کامپایلرها با گذشت زمان پیشرفت قابل توجهی داشته است ولی سرعت آن چندان کاهش نیافته و همچنان از سرعت بالایی برخوردار است. به علاوه استحکام و قدرت کامپایلر دلفی معیاری برای سنجش دیگر کامپایلر هاست. در اینجا به بررسی تفصیلی روند حرکتی دلفی در هر یک از نسخه های آن می پردازیم و مشخصات مهم آن را بررسی می کنیم.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق گرافیک بسته بندی

گرافیک بسته بندی در ارایه کالا، اگر تصمیم به بسته بندی شدن بـه هر شکل گرفته شده باشد در درجه اول طراحی یا مهندسی بسته بندی مطرح می شود. مانند بحث سلامت کالا در سفری که از محل تولید تا رسیدن به دست مصرف کننده (شامل دوام، سبکی، و چیدمان مناسب در کنار هم برای اشـغــال جــای کمتـر و مخصـوصـاً در بستـه کم حجم تر و ...) دارد.بحث دیگر که مهم تر هم به نظر می رسد، گرافیک بسته بندی است؛ به طور کلی و همه جانبه برای تحویل به خریدار. این جا می گویم ”خریدار“ نه مصرف‌کننده. زیرا گفتن ندارد که وقتی از خریدار صحبت می‌کنیم در تئوری جنبه های متعددی را در نظر می گیریم تا مشتری را به نحوی وادار کنیم که کالای مورد نظر را انتخاب کند. پس گرافیک است که سهم کلی و نسبتاً همه جانبه دارد. این تنها زیبایی اولیه یا چاپ تمیز یا جعبه زیبا نیست بلکه کلیتی است شامل طراحی روی بسته بندی در جهت معرفی هر چه جذاب تر. این جذابیت ظاهری از نکات بسیار مهمی است که سرنوشت فروش کالایی را که در سوپر مارکت قرار دارد و تعداد و نـمونه‌های رقبای آن زیاد است، رقم می‌زند.فرض کنید در ردیف خمیر دندانها، مسواک‌ها، شـکـلات و نظایر این ها یا در دپوهای وسایل ساختمانی و منزل، بین انواع قوطی های رنگ، در فـروشـگاه های ابزار و یراق و یا فروشگاه‌ های وسایل آرایشی چنین است که گر چه در جریان حمل بحث بر سر بسته بندی است لیکن در واقع چنان که ملاحظه می کنید بحث مهم تر هنر ”ارایه“ کالا است. به این مثال کوچک توجه کنید:

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق مقایسه دو Office

مقایسه دو Office : در میان کاربران لینوکس جذابیت این سیستم عامل به قدری بوده كه نه تنها قصد استفاده از ویستا را ندارند بلكه از نسخه‌های كنونی ویندوز نیز استفاده نمی‌كنند. هر كسی كه تجربه استفاده از لینوكس را دارد، مطمئناً تائید می‌كند كه در این سیستم‌عامل از اخطارهای متوالی در مورد كرم‌های اینترنتی و بسیاری از مشكلات امنیتی دیگر خبری نیست. با وجود تمام این موارد، هنوز ترس از لینوكس در میان مشتریان محصولات ویندوز شایع است. حتی در صورت نداشتن مشكل در اسـتفـاده از سـیـسـتم‌عـامـل، باز هـم همـه چـیز حـل نشده و خـیـلی‌هـا در یافـتـن و اسـتفاده از نرم‌افزار مورد نیاز خود در لینوكس مشكل دارند. گرچه می‌توان به آسانی Ubuntu را جایگزین ویندوز XP كرد ولی دیگر در Ubuntu از نرم‌افزارهای مجموعه Office، ‌خبری نیست. باید پذیرفت كه مجموعه Office Microsoft مجموعه‌ای ‌از نرم‌افزارهای قوی و كاربردی است. اما بـرای ایـن مجمـوعه در لینـوكس، جـایگزینی وجـود دارد كه OpenOffice.org 2.0 (‌) نامیده می‌شود.این مجموعه كد باز شامل برنامه‌هایی است كه بسیار شـبیه به برنامه‌های ارائه شـده در Office هسـتند و می‌تـواند بـه عنـوان جانشینی برای آن مطرح باشد. حتی اگر این مجموعه نرم‌افزاری برای شما جذاب نباشد، می‌توانید به سراغ سایر جایگزین‌های كدبـاز آن بـرویـد، مـثـل بـرنـامـه پـردازش مـتـن( AbiWord ( () یا برنامه‌‌ صفحه‌گسترده Gnumeric () .

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات (فا) [۱] (به انگلیسی: Information Technology یا IT)، همچنانکه به‌وسیله انجمن فناوری اطلاعات آمریکا (ITAA‎) تعریف شده‌است، «به مطالعه، طراحی، توسعه، پیاده‌سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه، خصوصا برنامه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزار رایانه می‌پردازد». به طور کوتاه، فناوری اطلاعات با مسائلی مانند استفاده از رایانه‌های الکترونیکی و نرم‌افزار سروکار دارد تا تبدیل، ذخیره، حفاظت، پردازش، انتقال و بازیابی اطلاعات به شکلی مطمئن و امن انجام پذیرد.اخیرا تغییر اندکی در این عبارت داده می‌شود تا این اصطلاح به طور روشن دایره ارتباطات الکترونیک را نیز شامل گردد. بنابراین عده‌ای بیشتر مایلند تا عبارت «فناوری اطلاعات و ارتباطات» (Information and Communications Technology) یا به اختصار ICT را به کار برند. [۲]

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق بررسي سيستم عامل ابانتو

در سال ۱۹۸۴ میلادی ‏ریچارد استالمن که رئیس بنیاد نرم‌افزارهای آزاد بود پروژه گنو (GNU) را آغاز کرد. در این پروژه که یک جنبش نرم‌افزاری محسوب می‌شد برنامه‌نویسان با یکدیگر همکاری می‌کردند (این همکاری تا به حال نیز ادامه دارد). آن زمان بیشتر ابزارهای پروژه گنو که با زبان برنامه‌نویسی سی و اسمبلی نوشته شده بود آماده کار بود اما تنها چیزی که کم بود وجود یک هستهٔ مناسب و آزاد بود. حتی سیستم‌عامل مینیکس نیز (با وجود در دسترس بودن متن کد آن) آراد نبود و حق نشر مخصوص به خودش را داشت. کار در پروژه گنو به سمت طراحی یک هسته مناسب متمرکز می‌شد اما به نظر می‌رسید که برای ایجاد این هسته حداقل چند سال دیگر زمان احتیاج است.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق مادربرد

مادربرد نحوه انتخاب یک مادربرد:انتخاب مادربرد ، يکی از تصميمات مهم در زمان تهيه و يا ارتقاء يک کامپيوتر است .انتخاب فوق ، علاوه بر تاثير مستقيم بر عملکرد فعلی سيستم ، بيانگر انعطاف سيستم در زمان ارتقاء نيز می باشد . قابليت های فعلی يک کامپيوتر و پتانسيل های ارتقاء آن در آينده ، جملگی به نوع مادربرد انتخابی بستگی خواهد داشت . امروزه بر روی مادربردها ، پورت های پیشرفته ای نظیر( Fireware(IEEE 1394و یا USB 2.0 و حتی کارت های ( تراشه ) صدای شش کاناله و کنترل های RAID وجود داشته که می توان از آنان در زمان ارتقاء سیستم و بدون نياز به نصب امکانات جانبی ديگر ، استفاده بعمل آورد.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق مانيتور‌ها و صفحات نمايش تخت

مانيتور‌ها و صفحات نمايش تخت : شايد به زبان آوردن نيازهايمان از يک مانيتور بسيار ساده باشد. پاره‌اي از اين نيازها، وضوح تصوير به همراه درخشندگي و به نمايش رساندن رنگ‌ها به صورت خالص‌ مي‌باشد. مي‌خواهيم آنچه را که مشاهده مي‌کنيم عادي از هر گونه اضلاع هندسي و به صورت کاملاً طبيعي باشد و البته مهمترين نيازمان، انتقال کامل تمامي قابليت‌هاي کارت گرافيکي توسط مانيتور مي‌باشد. خواسته‌هاي ما عملاً بسيار پيچيده‌تر از يک صرف ساده است. خصوصيات تکنولوژيکي مانيتور، محدوديت‌هاي حالات Display را که در صفحه مي‌تواند دريافت شود را تعيين مي‌کند. چيدمان نقطه‌ها، فرکانس‌هاي افقي و عمودي و resolution بطور بديهي قابل خواندن مي‌باشند ولي تشخيص و اندازه‌گيري تيزي، تعادل رنگ، اندازه‌گيري‌هاي تحريفي و بقيه خصوصيات يک مانيتور بسيار سخت‌تر مي‌باشند. براي تست مانيتور‌ها نرم‌افزار‌هاي خاصي وجود دارد. البته معمولاً اطلاعات فني يک محصول در کاتولوگ همراه آن توسط شرکت سازنده درج مي‌شود.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق پايگاه داده‌ها

فايل از نوع جايگاه داده‌ها مجموعه‌اي از ركودهاست كه توسط موضوعي خاص به يكديگر مرتبط شده‌اند. به هر چيزي كه بتواند نامي داشته باشد شيء گفته مي شود . به اطلاعات موجود در يك سطر ازجدول كه مربوط به يك فقره شي‌ء مي‌باشد ركود مي‌گوييم . پايگاه داده‌ها (Data base) مجموعه‌اي ساخته شده از داده‌هاي مرتبط به يكديگر در رابطه با يك يا چند موضوع را پايگاه داده‌ها يا بانك اطلاعاتي گويند. مهمترين مسئله در طراحي اوليه يك نرم افزار اين است كه بدانيد چه اطلاعاتي را به عنوان خروجي نياز داريد زيرا با توجه به خروجي‌هاي نرم افزار مي‌توان ورودي‌ها را بدست آورد . جمع آوري اطلاعات براي اين منظور مي بايست درمحيط قرار گرفته و هر گونه اطلاعات راجع به گردش كاري محيط را جمع آوري نمود براي اين منظور دو مرحله كاري موجود است : الف)‌دياگرام : يك دياگرام ، به تمامي كارهايي كه در محيط انجام مي گيرد گفته مي‌شود .

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق شبکه چيست؟

شبکه چيست؟ در ساده ترين مفهوم، شبکه به معناي اتصال کامپيوترها به يکديگر است به نحوي که آنها بتوانند فايلها، چاپگرها، نرم افزارها و ديگر منابع مربوطه را به اشتراک گذارند. مزاياي شبکه هاي کامپيوتري بسيار واضح است: • کاربران مي توانند فايلهاي و پرونده هاي مهم خود را روي فايل سرور قرار دهند که بسيار امن‌تر از نگهداري آنها روي ايستگاههاي کاري است، چرا که از يک فايل سرور مي توان به يکباره نسخه پشتيبان تهيه کرد. • کاربران مي توانند چاپگر شبکه اي را به اشتراک گذارند، که بسيار اقتصادي تر از داشتن يک چاپگر بازاي هر ايستگاه کاري است. • کاربران مي توانند نرم افزارهايي را که روي سرورهايي به همين منظور در نظر گرفته شده است، اجرا کنند که باعث مي شود تا کاربران بتوانند مدارک را به اشتراک گذاشته، پيام ارسال کرده و با يکديگر مستقيما تشريک مساعي کنند. • وظيفه مديريت و برقراري امنيت منابع کامپيوتري شرکت سهل الوصول مي گردد زيرا که آنها در چند سرور مرکزي متمرکز شده اند.

ادامه مطلب + دانلود

دانلود رایگان تحقیق وب سایت سینما

 

ادامه مطلب + دانلود
    
صفحه 10 از 281اولين   قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين   
رفتن به صفحه:   برو 

1
 
 

 

 
 

 
 
تمامی حقوق این سایت متعلق بهOloomSara.com می باشد.
Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک