تماس با ما درباره ما اعضای ویژه تبلیغات فروشگاه انجمن آپلود پروژه شما صفحه نخست

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

 
  جستجوی پیشرفته مطالب: پروژه ، تحقیق و مقالات علمی > مدیریت کلیه گرایش ها > پروژه ، تحقیق و مقاله فارسی
 
 

 
دانلود رایگان مقاله و تحقیق فارسی رشته مدیریت
 
   
عنوان مطلب : دانلود رایگان تحقیق مدیریت ارتباط با مشتری

تاریخ ایجاد 1392/01/19    تعدادبرگ: 12   قیمت:  تومان  تعدادمشاهده  1813

مدیریت ارتباط با مشتری
ضرورت بهره‌گیری گسترده از فناوری اطلاعات، سازمانها را ملزم می سازد تا برای آگاهی از نیازهای مشتریان و بهبود کیفیت خدمات و تولیدات خود به دانش فنی، مهارتها و تخصص‌های لازم مجهز شوند.

ضرورت بهره‌گیری گسترده از فناوری اطلاعات، سازمانها را ملزم می سازد تا برای آگاهی از نیازهای مشتریان و بهبود کیفیت خدمات و تولیدات خود به دانش فنی، مهارتها و تخصص‌های لازم مجهز شوند. از همین رو در طول دهه ۹۰، فرآیندهای تعاملی مدیریت مشتری مبتنی بر فناوری‌اطلاعات،‌که درارتباط با مشتری است، مجدداً مورد بررسی و مطالعه قرار گرفت و این موضوع که امروزه ”مدیریت ارتباط با مشتری“ نامیده می‌شود، به‌عنوان یک ضرورت اساسی در عرصه فعالیت های اقتصادی مطرح گردیده است. ”مدیریت ارتباط با مشتری“ شامل مجموعه ای از فعالیت‌ها است که سبب ارتقاء زنجیره ارزش یک سازمان می‌گردد. زنجیره ارزش در برگیرنده عواملی‌مانند: صرفه‌جوئی در هزینه تولید کالا، بهبود کیفیت آن، سرعت، حساسیت و انعطاف پذیری فرآیند کار، افزایش مهارت کارکنان و قابلیت پایداری و دوام تولیدات است که هر سازمان برای کسب رضایت مشتریانش از آن بهره می‌گیرد. ازآنجا که لازمه پیشتازبودن در فعالیتهای اقتصادی کسب‌و‌ارائه "ایده‌نو" است کاربرد‌مثبت‌”مدیریت‌ارتباط‌با مشتری“ در‌فعالیت‌های اقتصادی اهمیت می‌یابد. این‌مقوله از دیدگاه مشتری افزایش حساسیت تولیدکننده نسبت به نیاز مشتری و بهبودکیفیت‌ تولیدات تلقی می‌گردد. در ضمن ”مدیریت ارتباط با مشتری“ با تأکید بر کنترل و کاهش هزینه ها و افزایش بهره‌وری،‌ زنجیره ارزش را‌ تقویت‌ می‌کند و سیاستها و روشهای اداری شرکت‌ را برای مشتری شفاف می‌سازد. به ‌بیان دیگر ”مدیریت‌ ارتباط‌ با مشتری“ شامل کلیه گامهایی است که یک سازمان برای ایجاد و تثبیت ارتباطات سودمند با مشتری برمی‌دارد و در چارچوب کار گروهی برای تحقق اطمینان و جلب رضایت مشتری تعریف می‌شود. این‌گونه فعالیتها معمولا تحت‌عنوان فروش، بازاریابی‌و‌خدمات تخصصی انجام می پذیرند. اهمیت مقوله ”مدیریت ارتباط با مشتری“ از آنجا ناشی می‌شود که برای هر مؤسسه‌ا‌ی حفظ مشتریان قبلی نسبت به جلب مشتریان جدید از اولویت بیشتری برخوردار است. براساس بررسی به عمل آمده از ۲۰۰۰ نفر در یک مرکز تجاری بزرگ‌به‌نام ”مرسر“، ۶۶% ازپاسخگویان براین‌باور بودند که برقراری‌و‌حفظ ارتباط با‌مشتری،‌بزرگترین عامل موفقیت هر سازمان در رقابتهای اقتصادی است. در ضمن برنامه مؤثر ارتباط با مشتری به بهبود رضایت مشتری، رشد بیشتر درآمد سازمان و افزایش قدرت رقابت آن و بازگشت سریع تر سرمایه منجر خواهد شد. بدیهی است نیل به این هدف، منوط به فعالیت گروهی درسازمان است. جهت نیل به این هدف فرآیندهای ”مدیریت ارتباط با مشتری“، سیستمی را ایجاد می‌نماید که برای به حداکثر رساندن بازده سازمان، افراد در قالب یک تیم به گونه ای کار می کنند که منابع بهینه سازی روند تولید به خوبی کنترل شده و مورد استفاده قرار می گیرد. در این راستا کارشناسان فناوری اطلاعات بر این موضوع تاکید دارند که کار تیمی در کارآیی سازمان و تثبیت استانداردها و بهبود کیفیت در سرتاسر سازمان سهم بسزایی دارد.


برای ورود یا ثبت نامکلیک کنید

کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود رایگان تحقیق مدیریت ارتباط با مشتری,دانلود رایگان مقاله مدیریت ارتباط با مشتری,دانلود رایگان تحقیق,مدیریت ارتباط با مشتری,پروژه رایگان,پایان نامه رایگان ,دانلود پروژه ,تحقیق رایگان ,سایت علوم سرا ,تحقیق مدیریت,فناوری اطلاعات,نیازهای مشتریان,بهبود کیفیت خدمات
مقالات مرتبط
دانلود رایگان پایان نامه نقش زنان کارآفرین در توسعه اقتصادی کشور
دانلود رایگان پاورپوینت كايزن (بهبود مستمر)
دانلود رایگان مقاله مكانيزم تفكيك بحرانهاي عارضي از بحرانهاي هدايت شده
دانلود رایگان مقاله مدل سازي سيستمي فرآيند
دانلود رایگان مقاله كارمند يابي
دانلود رايگان تحقيق مدیریت سازمانی
دانلود رايگان تحقيق مديريت رفتار سازماني در هزاره جديد
دانلود رايگان تحقيق مديريت آموزش عالي
دانلود رايگان تحقيق كاربرد فرآيند تحليل سلسله مراتبي در برقراري سيستمهاي مديريت
دانلود رايگان تحقيق سرپرستی سازمان
دانلود رايگان تحقيق سبک های سرپرستی
دانلود رايگان تحقيق سازمان و مدیریت
دانلود رايگان تحقيق روند تكامل مديريت
دانلود رايگان تحقيق خلاصه ای از برنامه ریزی مديريت استراتژیک و مدل برایسون
دانلود رايگان تحقيق چارچوب آناليز عملياتي براي آموزش سازماندهي و آمادگي مركز عملياتهاي اضطراري
دانلود رايگان تحقيق جایگاه توسعه مدیریت در تعالی سازمان
دانلود رايگان تحقيق تصميم گيري در شرايط عدم اطمينان
دانلود رايگان تحقيق تصميم گيري و مدیران
دانلود رايگان تحقيق تحول در شناخت درآمد
دانلود رايگان تحقيق نظريه انتظار
1
 
 

 


 
 

 
 
تمامی حقوق این سایت متعلق بهOloomSara.com می باشد.
Copyright © 2013 - All rights reserved
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک